UAB Kauno autobusai

Kauno m. savivaldybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

NAGLIS SIMANAVIČIUS vadovavo nuo 2014-03-13 iki 2014-06-30.

Vadovavimo trukmė: 0 m. 3 mėn. ir 17 d.

NAGLIS SIMANAVIČIUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.