Dabartiniai vadovai

Sužinokite, kas vadovauja valstybės ir savivaldybių valdomoms įmonėms.

Iš viso rinkimuose dalyvavusių vadovų 51 24%
Dalyvavo Seimo rinkimuose 17 8%
Dalyvavo Savivaldybių tarybų rinkimuose 51 24%
Dalyvavo Europos Parlamento rinkimuose 1 0%
Dalyvavo Prezidento rinkimuose 0 0%
Buvo išrinkti į Seimą 0 0%
Buvo išrinkti į Savivaldybių tarybas 23 11%
Buvo išrinkti į Europos Parlamentą 0 0%
Buvo išrinkti Prezidento rinkimuose 0 0%
# Įmonės adresas Įmonių sk.  Įmonės Vadovai  Nuo Trukmė (m.) Susijusios partijos
1. Vilniaus m. 45 Uždaroji akcinė bendrovė "Universiteto vaistinė" Rima Losinskaja 1996-09-01 23,3
Valstybės įmonė "Lietuvos paminklai" Vydmantas Drumsta 2000-12-08 19,1
VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras Sigitas Puodžiukas 2002-06-10 17,5
UAB "Būsto paskolų draudimas" Marijus Jūris Mikalauskas 2010-12-23 9,0
Valstybės įmonė "REGITRA" Dalius Prevelis 2011-03-10 8,8 LibCS
VĮ Indėlių ir investicijų draudimas Aurelija Mažintienė 2012-05-09 7,6
Uždaroji akcinė bendrovė Viešųjų investicijų plėtros agentūra Gvidas Dargužas 2013-03-20 6,8
UAB Lietuvos kinas Arūnas Stoškus 2013-10-14 6,2 NS, 9RK,57, VKM-SLVE
Akcinė bendrovė Lietuvos radijo ir televizijos centras Remigijus Šeris 2013-12-18 6,0
Uždaroji akcinė bendrovė "TOKSIKA" Arūnas Dirvinskas 2014-05-21 5,6
UAB EPSO-G įmonių grupė Rolandas Zukas 2015-02-17 4,8
SĮ Susisiekimo paslaugos Modesta Gusarovienė 2015-06-11 4,5
UAB Vilniaus apšvietimas Sigitas Mocevičius 2015-06-16 4,5
Valstybės įmonė Valstybės žemės fondas Tomas Balčiūnas 2015-08-18 4,4
UAB Grinda Kęstutis Vaicekiūtis 2016-06-22 3,5
AB Lietuvos geležinkeliai įmonių grupė Mantas Bartuška 2016-12-16 3,0
Valstybės įmonė "ORO NAVIGACIJA" Mindaugas Gustys 2017-02-04 2,9
Uždaroji akcinė bendrovė Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo" Justinas Bortkevičius 2017-04-28 2,7
UAB Projektų ekspertizė Arvydas Kuralavičius 2017-06-23 2,5
UAB Ignitis grupė Mindaugas Keizeris 2017-09-23 2,2
Valstybės įmonė Statybos produkcijos sertifikavimo centras Valdemaras Gauronskis 2017-11-06 2,1
UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "INVESTICIJŲ IR VERSLO GARANTIJOS" Kęstutis Motiejūnas 2018-01-31 1,9
AB Lietuvos pašto įmonių grupė Asta Sungailienė 2018-02-23 1,8
Valstybės įmonė Lietuvos oro uostai Marius Gelžinis 2018-03-01 1,8
Uždaroji akcinė bendrovė ŽEMĖS ŪKIO PASKOLŲ GARANTIJŲ FONDAS Romalda Globienė 2018-03-31 1,7
Valstybės įmonė Registrų centras Saulius Urbanavičius 2018-06-26 1,5
UAB Vilniaus vandenys Marius Švaikauskas 2018-07-20 1,4
Akcinė bendrovė "Problematika" Artūras Palekas 2018-08-27 1,3
Akcinė bendrovė "Vilniaus metrologijos centras" Rūta Klevėnė 2018-09-04 1,3
Valstybės įmonė Turto bankas Mindaugas Sinkevičius 2018-11-12 1,1
UAB Vilniaus vystymo kompanija Rasa Čeponytė 2018-11-14 1,1
Valstybės įmonė "Mūsų amatai" Gintaras Žandaravičius 2019-03-29 0,7 LibCS, TAIP
VĮ distancinių tyrimų ir geoinformatikos centras „Gis-centras“ Žilvinas Stankevičius 2019-04-01 0,7
SĮ Vilniaus planas Marius Vaivada 2019-07-09 0,5
AB Vilniaus šilumos tinklai Gerimantas Bakanas 2019-08-22 0,3 TLP
UAB "LIETUVOS MONETŲ KALYKLA" Evaldas Stralkus 2019-10-30 0,1
LITGRID AB 0,0
AB "Amber Grid" 0,0
Valstybės įmonė "Vilniaus regiono keliai" 0,0
Uždaroji akcinė bendrovė "Gyvulių produktyvumo kontrolė" 0,0
Valstybės įmonė LIETUVOS NAFTOS PRODUKTŲ AGENTŪRA 0,0
Valstybės įmonė "INFOSTRUKTŪRA" 0,0
UAB Start Vilnius 0,0
AB "Energijos skirstymo operatorius" 0,0
Valstybės įmonė Centrinė hipotekos įstaiga 0,0
2. Kauno m. 15 UAB Kauno gatvių apšvietimas Petras Švažas 2015-06-15 4,5
Akcinė bendrovė "Detonas" Vytautas Lunskus 2016-02-01 3,9
UAB Kauno butų ūkis Marijus Zaborskas 2016-07-08 3,5 "Jaunoji Lietuva"-2, PJL
Valstybės įmonė "Pieno tyrimai" Laima Urbšienė 2017-05-03 2,6
AB Kelių priežiūra Darius Aleknavičius 2017-05-29 2,6
Valstybės įmonė Vidaus vandens kelių direkcija Vladimiras Vinokurovas 2018-06-15 1,5
UAB Kauno švara Saulius Lazauskas 2018-12-05 1,0
AB Kauno energija Vaidas Šleivys 2018-12-11 1,0
UAB Kauno autobusai Mindaugas Grigelis 2019-03-26 0,7 LCS, LTS
UAB Kauno vandenys Ramūnas Petras Šulskus 2019-05-13 0,6
VĮ Valstybinių miškų urėdija Valdas Kaubrė 2019-08-02 0,4
Valstybės įmonė Valstybinis miškotvarkos institutas 0,0
Uždaroji akcinė bendrovė "Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras" 0,0
UAB Autrolis Savivaldybės įmonė 0,0
Valstybės įmonė Kauno miškų urėdija 0,0
3. Klaipėdos m. 7 AB Klaipėdos energija Antanas Katinas 2017-01-18 2,9
UAB Klaipėdos autobusų parkas Vaidas Ramanauskas 2017-08-07 2,4 LSDP
Valstybės įmonė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija Vidmantas Paukštė 2019-03-25 0,7
Akcinė bendrovė "SMILTYNĖS PERKĖLA" Mindaugas Čiakas 2019-06-20 0,5
Akcinė bendrovė "Klaipėdos nafta" Darius Šilenskis 2019-07-27 0,4
Valstybės įmonė "KLAIPĖDOS REGIONO KELIAI" 0,0
Uždaroji akcinė bendrovė "GEOTERMA" 0,0
4. Panevėžio m. 7 AB Panevėžio energija Petras Diksa 2011-11-30 8,1 PDP
AB Panevėžio specialus autotransportas Rolandas Ramūnas 2016-10-28 3,2
UAB Panevėžio autobusų parkas Arnoldas Gražys 2018-04-12 1,7 LVLS
UAB Panevėžio gatvės Viktorija Juodikienė 2018-11-27 1,1
AB Panevėžio butų ūkis Vidmantas Žukauskas 2019-01-03 1,0
Valstybės įmonė "Panevėžio regiono keliai" 0,0
Valstybės įmonė Panevėžio miškų urėdija 0,0
5. Jonavos raj. 6 AB Jonavos šilumos tinklai Alfredas Sadzevičius 1997-08-19 22,4
Akcinė bendrovė "Jonavos grūdai" Paulius Kaselis 2013-09-12 6,3
UAB Jonavos paslaugos Edmundas Mulokas 2015-05-05 4,6 LSDP
UAB Jonavos autobusai Otaras Urbanas 2015-10-01 4,2
UAB Jonavos vandenys Romas Keliauskas 2019-04-10 0,7
Valstybės įmonė Jonavos miškų urėdija 0,0
6. Vilniaus raj. 5 UAB Nemėžio komunalininkas Viktor Tankeliun 2011-10-18 8,2
UAB Nemenčinės komunalininkas Vladislav Jedinskij 2012-11-20 7,1 LLRA, LLRA ir RA koal., LLRA-KŠS, LLRA ir RA koal.
UAB Lietuvos žirgynas Edgaras Jeninas 2017-04-07 2,7
VALSTYBĖS ĮMONĖ VILNIAUS MIŠKŲ URĖDIJA 0,0
Valstybės įmonė Nemenčinės miškų urėdija 0,0
7. Šilutės raj. 5 UAB Šilutės vandenys Alfredas Markvaldas 1996-05-10 23,6
UAB "Šilutės polderiai" Arūnas Jagminas 2010-09-10 9,3 9RK,47
UAB Šilutės šilumos tinklai Vaidotas Mačiulis 2017-02-02 2,9
Valstybės įmonė Šilutės miškų urėdija 0,0
UAB Šilutės veislininkystė Šarūnas Nenartavičius 0,0 DP, LVLS
8. Šiaulių m. 5 UAB Šiaulių vandenys Jonas Matkevičius 2007-12-07 12,1
UAB Busturas Vaidas Seirackas 2016-09-01 3,3 PTT
SĮ Šiaulių oro uostas Aurelija Kuezada 2018-04-18 1,7
AB Šiaulių energija Virgilijus Pavlavičius 2019-05-20 0,6
Valstybės įmonė "Šiaulių regiono keliai" 0,0
9. Kauno raj. 5 Akcinė bendrovė Giraitės ginkluotės gamykla Aleksandras Nikonovas 2014-04-10 5,7
UAB Giraitės vandenys Eglė Petrauskaitė 2019-06-14 0,5
UAB Komunalinių paslaugų centras Vytautas Brazdauskas 2019-07-17 0,4 LSDP
Valstybės įmonė Dubravos eksperimentinė-mokomoji miškų urėdija 0,0
UAB Mašinų bandymo stotis Paulius Kalina 0,0 DP
10. Utenos raj.  5 UAB Utenos vandenys Gintaras Diržauskas 2019-02-11 0,9
UAB Utenos šilumos tinklai Darius Šinkūnas 2019-03-19 0,8 LSDP, LDDP
UAB Utenos komunalininkas Rimantas Kaušylas 2019-12-07 0,0
Valstybės įmonė "Utenos regiono keliai" 0,0
Valstybės įmonė Utenos miškų urėdija 0,0
11. Raseinių raj. 4 UAB Raseinių šilumos tinklai Modestas Globys 2016-12-08 3,0
UAB Raseinių komunalinės paslaugos Sigitas Kleišmantas 2018-08-14 1,4
UAB Raseinių vandenys Vaclovas Simonavičius 2019-11-11 0,1 LSDP
Valstybės įmonė Raseinių miškų urėdija 0,0
12. Kretingos raj. 4 UAB Kretingos šilumos tinklai Jonas Barzdys 1999-12-06 20,1
UAB Kretingos vandenys Tomas Jurgutis 2019-01-02 1,0 LLibS
SĮ Kretingos komunalininkas Rimantas Žiaušys 2019-11-11 0,1
Valstybės įmonė Kretingos miškų urėdija 0,0
13. Tauragės raj. 4 UAB Tauragės vandenys Eduardas Anulis 2012-02-24 7,8 LVP+NDP, LVLS, LVP
UAB Tauragės šilumos tinklai Audrius Arcišauskas 2018-05-07 1,6
Valstybės įmonė Tauragės miškų urėdija 0,0
Valstybės įmonė "Tauragės regiono keliai" 0,0
14. Marijampolės m. 4 UAB Marijampolės autobusų parkas Dalytė Venčkauskienė 2009-11-12 10,1 LSDP
UAB Sūduvos vandenys Žydrūnas Čekauskas 2018-12-03 1,1 LSDP
Valstybės įmonė "Marijampolės regiono keliai" 0,0
Valstybės įmonė Marijampolės miškų urėdija 0,0
15. Rokiškio raj. 4 UAB Rokiškio vandenys Leonas Butėnas 2014-12-05 5,1
UAB Rokiškio autobusų parkas Virginijus Matulka 2017-06-01 2,6 LVP+NDP, LSDP
AB Rokiškio komunalininkas Vidmantas Maželis 2019-10-10 0,2 DP
Valstybės įmonė Rokiškio miškų urėdija 0,0
16. Radviliškio raj. 4 UAB Radviliškio šiluma Pranas Mickaitis 2010-04-01 9,7 LKD, TS-LKD, LKDP
UAB Radviliškio vanduo Egidijus Barčkus 2018-03-12 1,8
AB "Kiaulių veislininkystė" Vilius Rekštys 2018-11-16 1,1
Valstybės įmonė Radviliškio miškų urėdija 0,0
17. Mažeikių raj. 4 UAB Mažeikių autobusų parkas Arvydas Šemeta 2012-05-02 7,6 PTT
UAB Mažeikių vandenys Kęstutis Kazlauskas 2018-08-13 1,4
UAB Mažeikių šilumos tinklai Arūnas Čekanauskas 2019-04-16 0,7
Valstybės įmonė Mažeikių miškų urėdija 0,0
18. Šiaulių raj. 4 UAB Kuršėnų komunalinis ūkis Vytautas Budrys 2008-01-08 12,0 LVP+NDP, LSDP, LVLS, LVP, "Jaunoji Lietuva"-3
Valstybės įmonė Šiaulių miškų urėdija 0,0
Valstybės įmonė Kuršėnų miškų urėdija 0,0
AB Lietuvos veislininkystė Gediminas Valiulis 0,0
19. Alytaus m. 3 UAB Dzūkijos vandenys Jurijus Červiakovskis 2018-06-01 1,6
Valstybės įmonė "Alytaus regiono keliai" 0,0
Valstybės įmonė Alytaus miškų urėdija 0,0
20. Telšių raj. 3 UAB Telšių vandenys Sigitas Stulpinas 2019-12-18 0,0
Valstybės įmonė "Telšių regiono keliai" 0,0
Valstybės įmonė Telšių miškų urėdija 0,0
21. Kaišiadorių raj. 3 UAB Kaišiadorių šiluma Gintautas Paulauskas 2011-03-30 8,7 LLibS, LPKTS
UAB Kaišiadorių vandenys Audrius Buzys 2017-07-03 2,5
Valstybės įmonė Kaišiadorių miškų urėdija 0,0
22. Anykščių raj. 3 UAB Anykščių šiluma Virgilijus Vaičiulis 2003-05-02 16,7 NS
UAB Anykščių komunalinis ūkis Kazys Šapoka 2019-09-11 0,3 LVŽS, LSDS
Valstybės įmonė Anykščių miškų urėdija 0,0
23. Kėdainių raj. 3 UAB Kėdainių vandenys Rimgaudas Praninskas 2019-03-21 0,8 LLibS
UAB Dotnuvos eksperimentinis ūkis Regina Urbšienė 2019-04-01 0,7
VALSTYBĖS ĮMONĖ KĖDAINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA 0,0
24. Elektrėnų  3 UAB Elektrėnų komunalinis ūkis Ričardas Leckas 2005-03-31 14,7 LibCS, LRLS, LCS
"Lietuvos energijos gamyba", AB 0,0
Valstybės įmonė "Automagistralė" 0,0
25. Šalčininkų raj. 3 UAB Šalčininkų autobusų parkas Edgar Obločinski 1998-12-10 21,0 LLRA
UAB Šalčininkų šilumos tinklai Artur Danulevič 2012-03-01 7,8
Valstybės įmonė Šalčininkų miškų urėdija 0,0
26. Ukmergės raj. 3 UAB Ukmergės vandenys Rimas Arlinskas 2007-09-27 12,2
UAB Ukmergės šiluma Vydas Paknys 2015-06-01 4,6 DP, Išsikėlė pats
Valstybės įmonė Ukmergės miškų urėdija 0,0
27. Varėnos raj. 3 UAB Varėnos šiluma Kęstutis Lapurka 2015-06-10 4,5
Valstybės įmonė Valkininkų miškų urėdija 0,0
Valstybės įmonė Varėnos miškų urėdija 0,0
28. Panevėžio raj. 2 Uždaroji akcinė bendrovė "Panevėžio veislininkystė" Nerijus Gricius 2013-08-01 6,4
UAB Genetiniai ištekliai Audrius Zalatoris 2019-02-01 0,9 LVP+NDP, LVLS, LVŽS, LVP
29. Pakruojo raj. 2 UAB Pakruojo šiluma Laurinas Banaitis 2018-01-23 1,9
Valstybės įmonė Pakruojo miškų urėdija 0,0
30. Trakų raj. 2 UAB Trakų vandenys Romualdas Ingelevičius 2014-08-27 5,3 LLRA, LLRA ir RA koal.
Valstybės įmonė Trakų miškų urėdija 0,0
31. Jurbarko raj. 2 UAB Jurbarko vandenys Darius Dragūnavičius 2018-09-04 1,3 DP
Valstybės įmonė Jurbarko miškų urėdija 0,0
32. Švenčionių raj. 2 UAB Pabradės komunalinis ūkis Andrejus Junda 2015-09-01 4,3
Švenčionėlių miškų urėdija 0,0
33. Visagino 2 VĮ Ignalinos atominė elektrinė Audrius Kamienas 2018-02-01 1,9
Valstybės įmonė "VISAGINO ENERGIJA" 0,0
34. Plungės raj. 2 SĮ Plungės vandenys Antanas Borumas 1992-05-26 27,6
UAB Plungės šilumos tinklai Arūnas Tamošauskas 2018-11-02 1,1
35. Kelmės raj. 2 UAB Kelmės autobusų parkas Arūnas Butkus 2010-05-21 9,6 DP
Valstybės įmonė Tytuvėnų miškų urėdija 0,0
36. Šakių raj. 2 UAB Šakių šilumos tinklai Raimondas Rauckis 2018-12-13 1,0
Valstybės įmonė Šakių miškų urėdija 0,0
37. Druskininkų m. 2 UAB Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA Edmundas Antanaitis 2009-07-09 10,5
UAB Druskininkų vandenys Mindaugas Jaskelevičius 2019-04-02 0,7 3RK,7
38. Palangos m. 2 UAB Palangos vandenys Virgilijus Beržanskis 2013-10-07 6,2 TS-LKD
UAB Palangos komunalinis ūkis Gediminas Valinevičius 2018-06-08 1,5 LibDP, PTT, TS-LKD, TS(LK), LSDS, PTT, LibDP
39. Druskininkų 2 Valstybės įmonė Druskininkų miškų urėdija 0,0
VĮ Lietuvos prabavimo rūmai Gintautas Bagotyrius 0,0
40. Ignalinos raj. 2 UAB Ignalinos šilumos tinklai Mindaugas Lapėnas 2015-01-07 5,0 LVŽS
Valstybės įmonė Ignalinos miškų urėdija 0,0
41. Šalčininkų raj., Širvintų raj., Švenčionių raj., Trakų raj., Ukmergės raj., Vilniaus raj., Elektrėnų raj., Vilniaus m. 1 UAB VAATC Tomas Vaitkevičius 2015-09-21 4,3 LRLS, LCS
42. Klaipėdos m., Klaipėdos raj., Neringos m. 1 AB Klaipėdos vanduo Alenas Gumuliauskas 2019-11-14 0,1
43. Pasvalio raj. 1 UAB Pasvalio vandenys Linas Janeliūnas 2019-04-06 0,7
44. Panevėžio m., Panevėžio raj. 1 UAB Aukštaitijos vandenys Saulius Venckus 2013-04-24 6,7
45. Vilkaviškio raj. 1 UAB Vilkaviškio vandenys Ramūnas Kašinskas 2013-12-16 6,0 NS
46. Tauragės raj., Jurbarko raj., Šilalės raj., Pagėgių raj. 1 UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras Virginijus Noreika 2019-08-27 0,3 LSDP, LDDP
47. Telšių apskrities savivaldybės – Telšių raj., Plungės raj., Mažeikių raj. ir Rietavo sav. 1 UAB Telšių regiono atliekų tvarkymo centras Vidimantas Domarkas 2019-12-19 0,0 TS(LK), TS-LKD, TS(LK), NKS
48. Marijampolės m., Vilkaviškio raj., Šakių raj., Kalvarijos m., Kazlų Rūdos m. 1 UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras Algirdas Bagušinskas 2014-05-26 5,6 LSDP, Išsikėlė pats
49. Molėtų raj. 1 UAB Molėtų šiluma Rimantas Grainys 2018-12-29 1,0
50. Visagino m. 1 UAB Visagino būstas Vytautas Šlaustas 2019-04-18 0,7 LibCS, LVŽS, LLS
51. Biržų raj. 1 Valstybės įmonė Biržų miškų urėdija 0,0
52. Kazlų Rūdos 1 Valstybės įmonė Kazlų Rūdos mokomoji miškų urėdija 0,0
53. Prienų raj. 1 Valstybės įmonė Prienų miškų urėdija 0,0
54. Rietavo 1 Valstybės įmonė Rietavo miškų urėdija 0,0
55. Alytaus raj. 1 UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras Algirdas Reipas 2002-03-25 17,8 LKDP
56. Lazdijų raj. 1 Valstybės įmonė Veisiejų miškų urėdija 0,0
57. Širvintų raj. 1 UAB Širvintų šiluma Žilvinas Tomas Badikonis 2019-06-21 0,5
58. Joniškio rajonas 1 Valstybės įmonė Joniškio miškų urėdija 0,0
59. Neringos m. 1 UAB Neringos komunalininkas Andrius Meiženis 2019-05-01 0,6
60. Birštono m. 1 Akcinė bendrovė Birštono sanatorija "Versmė" Rasa Noreikienė 2019-01-23 0,9
61. Šilalės raj. 1 UAB Šilalės šilumos tinklai Kęstutis Ačas 2019-02-01 0,9 LibCS, TS-LKD
62. Klaipėdos m., Palangos m., Neringos m., Klaipėdos raj., Kretingos raj., Šilutės raj., Skuodo raj. 1 UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras Šarūnas Reikalas 2003-03-05 16,8 TS(LK), TS(LK)
63. Zarasų raj. 1 Valstybės įmonė Zarasų miškų urėdija 0,0
64. Kupiškio raj. 1 Valstybės įmonė Kupiškio miškų urėdija 0,0
Viso įmonių: 214 Vid. vadovavimo trukmė (m.): 3,1