Savivaldybių valdomos įmonės

# Savivaldybė Įmonių sk.  Įmonės Vadovas  Vadovauja nuo Vadovavimo trukmė (m.) Susijusios partijos
1. Vilniaus m. 8 SĮ Susisiekimo paslaugos Modesta Gusarovienė 2015-06-11 2,4
UAB Vilniaus gatvių apšvietimo elektros tinklai Sigitas Mocevičius 2015-06-16 2,4
UAB Start Vilnius Marius Baranauskas 2015-06-30 2,3
AB Vilniaus šilumos tinklai Mantas Burokas 2015-10-23 2,0
UAB Vilniaus vandenys Aidas Ignatavičius 2016-01-11 1,8
UAB Grinda Kęstutis Vaicekiūtis 2016-06-22 1,4
SĮ Vilniaus planas Jurga Silvija Večerskytė-Šimeliūnė 2017-06-15 0,4
UAB Vilniaus vystymo kompanija Arūnas Remigijus Zabulėnas 2017-06-27 0,3
2. Kauno m. 7 UAB Kauno švara Dalius Tumynas 2008-11-21 8,9 TS(LK), NKS
AB Kauno energija Rimantas Bakas 2008-11-24 8,9
UAB Kauno autobusai Mindaugas Grigelis 2015-03-28 2,6 LCS, LTS
UAB Kauno gatvių apšvietimas Petras Švažas 2015-06-15 2,4
UAB Kauno komunalinis ir butų ūkis (dabar UAB Kauno butų ūkis) Marijus Zaborskas 2016-07-08 1,3 "Jaunoji Lietuva"-2, PJL, Part. JL
UAB Kauno vandenys Vilius Burokas 2017-03-06 0,7
UAB Autrolis Savivaldybės įmonė 0,0
3. Panevėžio m. 6 AB Panevėžio butų ūkis Gintaras Ruzgys 1990-08-27 27,2 TPP
UAB Panevėžio autobusų parkas Rimantas Petukauskas 2000-01-24 17,8 LSDP
UAB Panevėžio gatvės Gintaras Petrauskas 2006-04-10 11,6 LibCS, LLibS
AB Panevėžio energija Petras Diksa 2011-11-30 5,9 PDP
UAB Aukštaitijos vandenys Saulius Venckus 2013-04-24 4,5
AB Panevėžio specialus autotransportas Rolandas Ramūnas 2016-10-28 1,0
4. Šiaulių m. 4 AB Šiaulių energija Česlovas Kasputis 2001-11-20 16,0
UAB Šiaulių vandenys Jonas Matkevičius 2007-12-07 9,9
SĮ Šiaulių oro uostas Algirdas Ulčinas 2017-09-30 0,1 18RK,44
UAB Busturas 0,0
5. Jonavos raj. 4 UAB Jonavos vandenys Vytautas Kudokas 1991-09-09 26,2
AB Jonavos šilumos tinklai Alfredas Sadzevičius 1997-08-19 20,2
UAB Jonavos paslaugos Edmundas Mulokas 2015-05-05 2,5 LSDP
UAB Jonavos autobusai Otaras Urbanas 2015-10-01 2,1
6. Klaipėdos m. 3 AB Klaipėdos vanduo Leonas Makūnas 2004-08-09 13,2 LibCS, LLibS, LLibS
AB Klaipėdos energija Antanas Katinas 2017-01-18 0,8 LVP+NDP, LVLS, TS(LK), LVP
UAB Klaipėdos autobusų parkas Vaidas Ramanauskas 2017-08-07 0,2 LSDP
7. Utenos raj.  3 UAB Utenos šilumos tinklai Gintaras Diržauskas 1997-08-12 20,2
UAB Utenos komunalininkas Tautgirdas Narbutas 1999-01-04 18,8
UAB Utenos vandenys Adolfas Juršys 2014-09-29 3,1
8. Mažeikių raj. 3 UAB Mažeikių šilumos tinklai Jonas Jurkus 2004-11-16 13,0 LSDP, Visuomeninė organizacija, NDP, NS
UAB Mažeikių autobusų parkas Arvydas Šemeta 2012-05-02 5,5 PTT
UAB Mažeikių vandenys Vytautas Mažeikis 2016-10-17 1,0 LSDP
9. Tauragės raj. 3 UAB Tauragės vandenys Eduardas Anulis 2012-02-24 5,7 LVP+NDP, LVLS, LVP
UAB Tauragės šilumos tinklai Mindaugas Nevardauskas 2015-07-28 2,3 LRLS
UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras Kęstutis Komskis 2015-09-14 2,1 PTT
10. Raseinių raj. 3 UAB Raseinių šilumos tinklai Modestas Globys 2016-12-08 0,9
UAB Raseinių vandenys Stanislovas Bartkus 2016-12-19 0,9 LVP
UAB Raseinių komunalinės paslaugos Rolandas Butkus 2016-12-27 0,8
11. Kretingos raj. 3 UAB Kretingos šilumos tinklai Jonas Barzdys 1999-12-06 17,9
UAB Kretingos vandenys Gediminas Valinevičius 2011-08-30 6,2 LibDP, PTT, TSLKD, TS(LK), LSDS, PTT, LibDP
SĮ Kretingos komunalininkas Renata Surblytė 2013-07-03 4,3 LSDP
12. Rokiškio raj. 3 UAB Rokiškio vandenys Leonas Butėnas 2014-12-05 2,9
AB Rokiškio komunalininkas Gintautas Rekerta 2015-09-29 2,1 LibCS, LSDP, LCS
UAB Rokiškio autobusų parkas Virginijus Matulka 2017-06-01 0,4 LVP+NDP, LSDP
13. Druskininkų m. 2 UAB Druskininkų vandenys Vidas Jakimavičius 2007-12-12 9,9 LKDP
UAB Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA Edmundas Antanaitis 2009-07-09 8,3
14. Ukmergės raj. 2 UAB Ukmergės vandenys Rimas Arlinskas 2007-09-27 10,1
UAB Ukmergės šiluma Vydas Paknys 2015-06-01 2,4 DP, Išsikėlė pats
15. Vilniaus raj. 2 UAB Nemėžio komunalininkas Viktor Tankeliun 2011-10-18 6,0
UAB Nemenčinės komunalininkas Vladislav Jedinskij 2012-11-20 4,9 LLRA, LLRA ir RA koal., LLRA-KŠS, LLRA ir RA koal.
16. Šilutės raj. 2 UAB Šilutės vandenys Alfredas Markvaldas 1996-05-10 21,5
UAB Šilutės šilumos tinklai Vaidotas Mačiulis 2017-02-02 0,7
17. Plungės raj. 2 SĮ Plungės vandenys Antanas Borumas 1992-05-26 25,4
UAB Plungės šilumos tinklai Petras Piekus 1998-09-18 19,1 LLibS
18. Anykščių raj. 2 UAB Anykščių šiluma Virgilijus Vaičiulis 2003-05-02 14,5 NS
UAB Anykščių komunalinis ūkis Kazys Šapoka 2005-05-23 12,4 TS(LK), LSDS
19. Marijampolės m. 2 UAB Sūduvos vandenys Algis Kadišius 1991-04-03 26,6 LLibS, LCS
UAB Marijampolės autobusų parkas Dalytė Venčkauskienė 2009-11-10 8,0 LSDP
20. Radviliškio raj. 2 UAB Radviliškio vanduo Juozas Jučas 2003-10-01 14,1 LKD, LKDP
UAB Radviliškio šiluma Pranas Mickaitis 2010-04-01 7,6 LKD, TSLKD, LKDP
21. Palangos m. 2 UAB Palangos vandenys Virgilijus Beržanskis 2013-10-07 4,1
UAB Palangos komunalinis ūkis Konstantinas Skierus 2016-04-08 1,6 LSDP
22. Šalčininkų raj. 2 UAB Šalčininkų autobusų parkas Edgar Obločinski 1998-12-10 18,9 LLRA
UAB Šalčininkų šilumos tinklai Artur Danulevič 2012-03-01 5,7
23. Kaišiadorių raj. 2 UAB Kaišiadorių šiluma Gintautas Paulauskas 2011-03-30 6,6 LLibS, LPKTS
UAB Kaišiadorių vandenys Audrius Buzys 2017-06-28 0,3
24. Kauno raj. 2 UAB Giraitės vandenys Gitis Urbelis 1995-03-01 22,7 LSDP, TS(LK)
UAB Komunalinių paslaugų centras Rimantas Vitkauskas 2016-01-05 1,8 LSDP
25. Elektrėnų  1 UAB Elektrėnų komunalinis ūkis Ričardas Leckas 2005-03-31 12,6 LibCS, LRLS, LCS
26. Klaipėdos m., Palangos m., Neringos m., Klaipėdos raj., Kretingos raj., Šilutės raj., Skuodo raj. 1 UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras Šarūnas Reikalas 2003-03-05 14,7 TS(LK), TS(LK)
27. Šalčininkų raj., Širvintų raj., Švenčionių raj., Trakų raj., Ukmergės raj., Vilniaus raj., Elektrėnų raj., Vilniaus m. 1 UAB VAATC Tomas Vaitkevičius 2015-09-21 2,1 LRLS, LCS
28. Alytaus m. 1 UAB Dzūkijos vandenys Rolandas Žakas 1992-10-20 25,0 LKD, LKDP, TS(LK), LTS
29. Marijampolės m., Vilkaviškio raj., Šakių raj., Kalvarijos m., Kazlų Rūdos m. 1 UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras Algirdas Bagušinskas 2014-05-26 3,4 LSDP, Išsikėlė pats
30. Alytaus raj. 1 UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras Algirdas Reipas 2002-03-25 15,6 LKDP
31. Kėdainių raj. 1 UAB Kėdainių vandenys Kęstutis Vaitkevičius 2008-05-22 9,4
32. Birštono m. 1 Akcinė bendrovė Birštono sanatorija "Versmė" Antanas Danys 2004-01-09 13,8 LSDP
33. Varėnos raj. 1 UAB Varėnos šiluma Kęstutis Lapurka 2015-06-10 2,4
34. Telšių raj. 1 UAB Telšių vandenys Alvydas Jasevičius 2001-07-09 16,3 LSDP, TS(LK)
35. Telšių apskrities savivaldybės – Telšių raj., Plungės raj., Mažeikių raj. ir Rietavo sav. 1 UAB Telšių regiono atliekų tvarkymo centras Rimantas Adomaitis 2011-07-08 6,3 DP, TLP
36. Švenčionių raj. 1 UAB Pabradės komunalinis ūkis Andrejus Junda 2015-09-01 2,2
37. Visagino m. 1 UAB Visagino būstas Erdvilas Buividavičius 2017-06-13 0,4 LSDP
38. Kelmės raj. 1 UAB Kelmės autobusų parkas Arūnas Butkus 2010-05-21 7,5 DP, LRLS
39. Šakių raj. 1 UAB Šakių šilumos tinklai Laimutis Kasparavičius 2000-10-13 17,1 LibCS, LLibS, TS(LK)
40. Širvintų raj. 1 UAB Širvintų šiluma Raimondas Ragauskas 2015-06-03 2,4 LRLS, LLibS
41. Neringos m. 1 UAB Neringos komunalininkas Danguolė Seselskytė 2007-08-31 10,2
42. Šilalės raj. 1 UAB Šilalės šilumos tinklai Algirdas Šniepis 2008-01-14 9,8
43. Ignalinos raj. 1 UAB Ignalinos šilumos tinklai Mindaugas Lapėnas 2015-01-07 2,8
44. Šiaulių raj. 1 UAB Kuršėnų komunalinis ūkis Vytautas Budrys 2008-01-08 9,8 LVP+NDP, LSDP, LVLS, LVP, "Jaunoji Lietuva"-3
45. Pakruojo raj. 1 UAB Pakruojo šiluma Jonas Bumelis 2005-11-09 12,0
46. Pasvalio raj. 1 UAB Pasvalio vandenys Algimantas Mataitis 2007-08-30 10,2
47. Vilkaviškio raj. 1 UAB Vilkaviškio vandenys Ramūnas Kašinskas 2013-12-16 3,9 NS
48. Trakų raj. 1 UAB Trakų vandenys Romualdas Ingelevičius 2014-08-26 3,2 LLRA, LLRA ir RA koal.
49. Jurbarko raj. 1 UAB Jurbarko vandenys Romaldas Vaitelavičius 2004-11-08 13,0
50. Molėtų raj. 1 UAB Molėtų šiluma Juozas Kuliešius 2000-10-23 17,0 LSDP, LDDP
Viso įmonių: 100 Vid. vadovavimo trukmė (m.): 8,0