UAB Nemėžio komunalininkas

Vilniaus raj. savivaldybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

MARJAN UZIALO vadovavo nuo 1992-03-16 iki 2011-10-17.

Vadovavimo trukmė: 19 m. 7 mėn. ir 1 d.

MARJAN UZIALO nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

VIKTOR TANKELIUN vadovavo nuo 2011-10-18 iki ...

2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

VIKTOR TANKELIUN nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.