UAB VAATC

Šalčininkų raj., Širvintų raj., Švenčionių raj., Trakų raj., Ukmergės raj., Vilniaus raj., Elektrėnų raj., Vilniaus m. savivaldybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

Osvaldas Markevičius vadovavo nuo 2010-04-16 iki 2011-02-07.

Įmonės vadovu tapo būdamas 46 m. Pareigas nustojo eiti būdamas 46 m. Vadovavimo trukmė: 0 m. 9 mėn. ir 22 d.

Osvaldas Markevičius nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 2004-2008 Seimo rinkimai: Liberalų ir centro sąjunga

JUOZAS ŠIAUDINIS vadovavo nuo 2011-02-07 iki 2012-03-22.

Vadovavimo trukmė: 1 m. 1 mėn. ir 15 d.

JUOZAS ŠIAUDINIS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

NERIJUS ŽILIUS vadovavo nuo 2012-03-23 iki 2013-10-29.

Vadovavimo trukmė: 1 m. 7 mėn. ir 6 d.

NERIJUS ŽILIUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

Osvaldas Markevičius vadovavo nuo 2013-10-30 iki 2014-01-30.

Įmonės vadovu tapo būdamas 49 m. Pareigas nustojo eiti būdamas 49 m. Vadovavimo trukmė: 0 m. 3 mėn. ir 0 d.

Osvaldas Markevičius nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 2004-2008 Seimo rinkimai: Liberalų ir centro sąjunga

BRONIUS PAVILANSKAS vadovavo nuo 2014-02-03 iki 2015-02-03.

Vadovavimo trukmė: 1 m. 0 mėn. ir 0 d.

BRONIUS PAVILANSKAS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

LUKAS ANDRONAVIČIUS vadovavo nuo 2015-02-03 iki 2015-07-20.

Vadovavimo trukmė: 0 m. 5 mėn. ir 17 d.

LUKAS ANDRONAVIČIUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

LIJANA PLAŠČINSKAITĖ vadovavo nuo 2015-07-31 iki 2015-09-20.

Vadovavimo trukmė: 0 m. 1 mėn. ir 20 d.

LIJANA PLAŠČINSKAITĖ nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.