UAB Tauragės šilumos tinklai

Tauragės raj. savivaldybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

Donatas Vaclovas Simaitis vadovavo nuo 1998-09-22 iki 2010-12-31.

Įmonės vadovu tapo būdamas 54 m. Pareigas nustojo eiti būdamas 66 m. Vadovavimo trukmė: 12 m. 3 mėn. ir 9 d.

Donatas Vaclovas Simaitis nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 1995-1997 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  2. 1996-2000 Seimo rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  3. 1997-2000 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija - sėkmingai
  4. 2000-2002 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija - sėkmingai
  5. 2002-2007 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija - sėkmingai
  6. 2007-2011 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija - sėkmingai

Vaclovas Karbauskis vadovavo nuo 2011-01-01 iki 2015-06-23.

Įmonės vadovu tapo būdamas 52 m. Pareigas nustojo eiti būdamas 57 m. Vadovavimo trukmė: 4 m. 5 mėn. ir 22 d.

Vaclovas Karbauskis nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 1995-1997 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos demokratinė darbo partija
  2. 2000-2002 savivaldybių tarybų rinkimai: Naujoji sąjunga (socialliberalai) - sėkmingai
  3. 2000-2004 Seimo rinkimai: Naujoji sąjunga (socialliberalai)
  4. 2000-2004 Seimo rinkimai: Naujoji sąjunga (socialliberalai) - sėkmingai
  5. 2002-2007 savivaldybių tarybų rinkimai: Naujoji sąjunga (socialliberalai) - sėkmingai
  6. 2004-2009 EP rinkimai: Naujoji sąjunga (socialliberalai)
  7. 2004-2008 Seimo rinkimai: A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
  8. 2004-2008 Seimo rinkimai: Naujoji sąjunga (socialliberalai) - sėkmingai
  9. 2007-2011 savivaldybių tarybų rinkimai: Naujoji sąjunga (socialliberalai) - sėkmingai
  10. 2008-2012 Seimo rinkimai: Naujoji sąjunga (socialliberalai)
  11. 2008-2012 Seimo rinkimai: Naujoji sąjunga (socialliberalai)
  12. 2011-2015 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija - sėkmingai
  13. 2012-2016 Seimo rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija

Rimantas Šerkšnas vadovavo nuo 2015-06-23 iki 2015-07-28.

Įmonės vadovu tapo būdamas 45 m. Pareigas nustojo eiti būdamas 45 m. Vadovavimo trukmė: 0 m. 1 mėn. ir 5 d.

Rimantas Šerkšnas nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 2015-2019 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis