SĮ Šiaulių oro uostas

Šiaulių m. savivaldybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

Romas Mikšys vadovavo nuo 2006-01-03 iki 2015-07-15.

Įmonės vadovu tapo būdamas 45 m. Pareigas nustojo eiti būdamas 55 m. Vadovavimo trukmė: 9 m. 6 mėn. ir 12 d.

Romas Mikšys nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 1996-2000 Seimo rinkimai: Lietuvos ūkio partija
  2. 1996-2000 Seimo rinkimai: Lietuvos ūkio partija
  3. 1997-2000 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos ūkio partija

ANDRIUS DAUJOTAS vadovavo nuo 2016-03-02 iki 2017-09-29.

Vadovavimo trukmė: 1 m. 6 mėn. ir 27 d.

ANDRIUS DAUJOTAS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.