UAB Šalčininkų šilumos tinklai

Šalčininkų raj. savivaldybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

Andrej Skarbutovič vadovavo nuo 2006-10-20 iki 2010-09-13.

Įmonės vadovu tapo būdamas 35 m. Pareigas nustojo eiti būdamas 38 m. Vadovavimo trukmė: 3 m. 10 mėn. ir 24 d.

Andrej Skarbutovič nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 1997-2000 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos lenkų rinkimų akcija

ČESLAV JUCHNEVIČ vadovavo nuo 2010-09-13 iki 2012-03-01.

Vadovavimo trukmė: 1 m. 5 mėn. ir 17 d.

ČESLAV JUCHNEVIČ nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

ARTUR DANULEVIČ vadovavo nuo 2012-03-01 iki ...

2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

ARTUR DANULEVIČ nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.