"Lietuvos energija", UAB

Valstybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

ŠARŪNAS VASILIAUSKAS vadovavo nuo 2009-09-08 iki 2011-10-28.

Vadovavimo trukmė: 2 m. 1 mėn. ir 20 d.

ŠARŪNAS VASILIAUSKAS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

Rimantas Vaitkus vadovavo nuo 2011-10-24 iki 2013-07-22.

Įmonės vadovu tapo būdamas 54 m. Pareigas nustojo eiti būdamas 55 m. Vadovavimo trukmė: 1 m. 8 mėn. ir 28 d.

Rimantas Vaitkus nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 1992-1996 Seimo rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  2. 1992-1996 Seimo rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  3. 1995-1997 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  4. 1996-2000 Seimo rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  5. 1996-2000 Seimo rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  6. 2000-2002 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija - sėkmingai
  7. 2000-2004 Seimo rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  8. 2000-2004 Seimo rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  9. 2000-2004 Seimo rinkimai: A.Brazausko socialdemokratinė koalicija
  10. 2002-2007 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija - sėkmingai
  11. 2004-2009 EP rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  12. 2004-2008 Seimo rinkimai: A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
  13. 2007-2011 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  14. 2009-2014 EP rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  15. 2011-2015 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  16. 2012-2016 Seimo rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  17. 2012-2016 Seimo rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  18. 2015-2019 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  19. 2016-2020 Seimo rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  20. 2016-2020 Seimo rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija

DALIUS MISIŪNAS vadovavo nuo 2013-07-22 iki 2017-09-22.

Vadovavimo trukmė: 4 m. 2 mėn. ir 0 d.

DALIUS MISIŪNAS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

MINDAUGAS KEIZERIS vadovavo nuo 2017-09-23 iki ...

2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

MINDAUGAS KEIZERIS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.