AB "Energijos skirstymo operatorius"

Valstybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

AIDAS IGNATAVIČIUS vadovavo nuo 2015-12-03 iki 2015-12-31.

Vadovavimo trukmė: 0 m. 0 mėn. ir 28 d.

AIDAS IGNATAVIČIUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

LIUDAS LIUTKEVIČIUS vadovavo nuo 2015-12-31 iki 2016-11-04.

Vadovavimo trukmė: 0 m. 10 mėn. ir 4 d.

LIUDAS LIUTKEVIČIUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

DALIA ANDRULIONIENĖ vadovavo nuo 2016-11-04 iki ...

2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

DALIA ANDRULIONIENĖ nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.