Valstybės įmonė Registrų centras

Valstybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

KĘSTUTIS SABALIAUSKAS vadovavo nuo 1997-07-22 iki 2017-03-31.

Vadovavimo trukmė: 19 m. 8 mėn. ir 9 d.

KĘSTUTIS SABALIAUSKAS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

ARVYDAS BAGDONAVIČIUS vadovavo nuo 2017-04-01 iki 2017-07-03.

Vadovavimo trukmė: 0 m. 3 mėn. ir 1 d.

ARVYDAS BAGDONAVIČIUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

VAIDAS VALIKONIS vadovavo nuo 2017-07-03 iki ...

2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

VAIDAS VALIKONIS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.