Valstybės įmonė Lietuvos oro uostai

Valstybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

TOMAS VAIŠVILA vadovavo nuo 2009-02-24 iki 2013-01-31.

Vadovavimo trukmė: 3 m. 11 mėn. ir 7 d.

TOMAS VAIŠVILA nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

GEDIMINAS ALMANTAS vadovavo nuo 2013-05-07 iki ...

2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

GEDIMINAS ALMANTAS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.