Valstybės įmonė "Kauno regiono keliai"

Valstybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

VIDMANTAS LISAUSKAS vadovavo nuo 1995-11-10 iki 2016-09-28.

Vadovavimo trukmė: 20 m. 10 mėn. ir 18 d.

VIDMANTAS LISAUSKAS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

TOMAS MOCKUS vadovavo nuo 2016-09-28 iki 2017-05-29.

Vadovavimo trukmė: 0 m. 8 mėn. ir 1 d.

TOMAS MOCKUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

DARIUS ALEKNAVIČIUS vadovavo nuo 2017-05-29 iki ...

2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

DARIUS ALEKNAVIČIUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.