Valstybės įmonė Panevėžio miškų urėdija

Valstybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

DAUGIRDAS LUKOŠEVIČIUS vadovavo nuo 1998-12-24 iki 2012-01-31.

Vadovavimo trukmė: 13 m. 1 mėn. ir 6 d.

DAUGIRDAS LUKOŠEVIČIUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

GINTARAS RAŠKAUSKAS vadovavo nuo 2012-02-01 iki 2012-07-31.

Vadovavimo trukmė: 0 m. 5 mėn. ir 29 d.

GINTARAS RAŠKAUSKAS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

VACLOVAS ŠIŪŠIS vadovavo nuo 2012-09-14 iki 2014-10-01.

Vadovavimo trukmė: 2 m. 0 mėn. ir 17 d.

VACLOVAS ŠIŪŠIS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

VALDAS KAUBRĖ vadovavo nuo 2014-10-01 iki ...

2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

VALDAS KAUBRĖ nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.