Valstybės įmonė Kretingos miškų urėdija

Valstybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

ANTANAS ALGIMANTAS BARANAUSKAS vadovavo nuo 1991-10-02 iki 2016-07-31.

Vadovavimo trukmė: 24 m. 9 mėn. ir 29 d.

ANTANAS ALGIMANTAS BARANAUSKAS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

SIGITAS KUPŠYS vadovavo nuo 2016-08-01 iki 2016-08-22.

Vadovavimo trukmė: 0 m. 0 mėn. ir 21 d.

SIGITAS KUPŠYS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

ARŪNAS SAMOŠKA vadovavo nuo 2016-08-22 iki ...

2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

ARŪNAS SAMOŠKA nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.