Valstybės įmonė Valstybės žemės fondas

Valstybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

AUDRIUS PETKEVIČIUS vadovavo nuo 2009-07-31 iki 2011-10-17.

Vadovavimo trukmė: 2 m. 2 mėn. ir 16 d.

AUDRIUS PETKEVIČIUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

RAMŪNAS MOCKEVIČIUS vadovavo nuo 2011-11-02 iki 2015-05-21.

Vadovavimo trukmė: 3 m. 6 mėn. ir 19 d.

RAMŪNAS MOCKEVIČIUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

Tomas Balčiūnas vadovavo nuo 2015-08-18 iki ...

Įmonės vadovu tapo būdamas 46 m. 2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

Tomas Balčiūnas nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 2002-2007 savivaldybių tarybų rinkimai: Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
  2. 2004-2008 Seimo rinkimai: Lietuvos socialdemokratų sąjunga
  3. 2004-2008 Seimo rinkimai: Lietuvos socialdemokratų sąjunga
  4. 2007-2011 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų sąjunga