Valstybės įmonė Kauno miškų urėdija

Valstybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

Juozas Jermalavičius vadovavo nuo 1999-11-24 iki 2011-09-06.

Vadovavimo trukmė: 11 m. 9 mėn. ir 13 d.

Juozas Jermalavičius nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 1990-1992 Seimo rinkimai: Karo ir darbo veteranai

EDMUNDAS KOVALČIKAS vadovavo nuo 2011-08-26 iki 2016-08-22.

Vadovavimo trukmė: 4 m. 11 mėn. ir 27 d.

EDMUNDAS KOVALČIKAS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

MINDAUGAS PETKEVIČIUS vadovavo nuo 2016-08-23 iki 2016-12-08.

Vadovavimo trukmė: 0 m. 3 mėn. ir 15 d.

MINDAUGAS PETKEVIČIUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

SAULIUS LAZAUSKAS vadovavo nuo 2016-12-08 iki ...

2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

SAULIUS LAZAUSKAS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.