Valstybės įmonė Tytuvėnų miškų urėdija

Valstybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

SVAJŪNAS VAITEKŪNAS vadovavo nuo 1990-11-19 iki 2017-07-10.

Vadovavimo trukmė: 26 m. 7 mėn. ir 21 d.

SVAJŪNAS VAITEKŪNAS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

ZENONAS LAURINAVIČIUS vadovavo nuo 2017-07-11 iki ...

2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

ZENONAS LAURINAVIČIUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.