Uždaroji akcinė bendrovė "TOKSIKA"

Valstybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

VIRGINIJUS DAUBARAS vadovavo nuo 2004-07-01 iki 2011-02-01.

Vadovavimo trukmė: 6 m. 7 mėn. ir 1 d.

VIRGINIJUS DAUBARAS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

RAMŪNAS PECIULEVIČIUS vadovavo nuo 2011-02-24 iki 2011-08-31.

Vadovavimo trukmė: 0 m. 6 mėn. ir 7 d.

RAMŪNAS PECIULEVIČIUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

ŽILVINAS ČENKUS vadovavo nuo 2011-08-31 iki 2013-07-15.

Vadovavimo trukmė: 1 m. 10 mėn. ir 14 d.

ŽILVINAS ČENKUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

ARŪNAS DIRVINSKAS vadovavo nuo 2014-05-21 iki ...

2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

ARŪNAS DIRVINSKAS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.