UAB Kaišiadorių vandenys

Kaišiadorių raj. savivaldybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

Gintaras Petrušis vadovavo nuo 2001-07-10 iki 2015-05-15.

Įmonės vadovu tapo būdamas 37 m. Pareigas nustojo eiti būdamas 51 m. Vadovavimo trukmė: 13 m. 10 mėn. ir 5 d.

Gintaras Petrušis nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 1995-1997 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos demokratinė darbo partija
  2. 1997-2000 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos demokratinė darbo partija - sėkmingai
  3. 2000-2002 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos demokratinė darbo partija - sėkmingai
  4. 2002-2007 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija - sėkmingai
  5. 2007-2011 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija - sėkmingai
  6. 2011-2015 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija - sėkmingai

KĘSTUTIS ANTANAVIČIUS vadovavo nuo 2015-05-16 iki 2015-07-28.

Vadovavimo trukmė: 0 m. 2 mėn. ir 12 d.

KĘSTUTIS ANTANAVIČIUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

Skirmantas Agurkis vadovavo nuo 2015-07-15 iki 2017-05-22.

Įmonės vadovu tapo būdamas 54 m. Pareigas nustojo eiti būdamas 56 m. Vadovavimo trukmė: 1 m. 10 mėn. ir 7 d.

Skirmantas Agurkis nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 2015-2019 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija

KĘSTUTIS ANTANAVIČIUS vadovavo nuo 2017-05-24 iki 2017-06-28.

Vadovavimo trukmė: 0 m. 1 mėn. ir 4 d.

KĘSTUTIS ANTANAVIČIUS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

AUDRIUS BUZYS vadovavo nuo 2017-06-28 iki ...

2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

AUDRIUS BUZYS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.