KĘSTUTIS ANTANAVIČIUS

Nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31 vadovavo šioms įmonėms

UAB Kaišiadorių vandenys vadovavo nuo 2015-05-16 iki 2015-07-28.

Kaišiadorių raj. savivaldybės valdoma įmonė. Vadovavimo trukmė: 0 m. 2 mėn. ir 12 d.

UAB Kaišiadorių vandenys vadovavo nuo 2017-05-24 iki 2017-06-28.

Kaišiadorių raj. savivaldybės valdoma įmonė. Vadovavimo trukmė: 0 m. 1 mėn. ir 4 d.