UAB Komunalinių paslaugų centras

Kauno raj. savivaldybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

SAULIUS KRIPAITIS vadovavo nuo 2009-07-15 iki 2011-06-06.

Vadovavimo trukmė: 1 m. 10 mėn. ir 22 d.

SAULIUS KRIPAITIS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

Rimantas Vitkauskas vadovavo nuo 2016-01-05 iki ...

Įmonės vadovu tapo būdamas 50 m. 2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

Rimantas Vitkauskas nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 2015-2019 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija