Valstybės įmonė Rietavo miškų urėdija

Valstybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

VACYS JANKAUSKAS vadovavo nuo 1997-06-13 iki 2016-02-29.

Vadovavimo trukmė: 18 m. 8 mėn. ir 16 d.

VACYS JANKAUSKAS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

ŽYDRŪNAS MAŽEIKA vadovavo nuo 2016-03-01 iki 2016-04-01.

Vadovavimo trukmė: 0 m. 1 mėn. ir 2 d.

ŽYDRŪNAS MAŽEIKA nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

ŽYDRŪNAS MAŽEIKA vadovavo nuo 2016-11-23 iki ...

2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

ŽYDRŪNAS MAŽEIKA nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.