Lietuvos liberalų sąjunga

Įmonės, kurioms vadovavo arba vadovauja su šia partija susiję (dalyvavę rinkimuose) asmenys

# Įmonė Vadovų sk. Trukmė Vadovai
1. AB Klaipėdos vanduo 1 14 m. 143 d. Leonas Makūnas (nuo 2004-08-09 iki 2018-12-31)
2. UAB Anykščių komunalinis ūkis 1 276 d. JONAS ŽUKAUSKAS (nuo 2017-10-23 iki 2018-07-26)
3. UAB Busturas 1 2 m. 319 d. Tomas Bielinskas (nuo 2013-04-19 iki 2016-03-04)
4. UAB Dotnuvos eksperimentinis ūkis 1 2 m. 114 d. Rimgaudas Praninskas (nuo iki 2019-04-01)
5. UAB Jurbarko vandenys 1 208 d. Jonas Tamulis (nuo 2018-02-07 iki 2018-09-03)
6. UAB Kaišiadorių šiluma 1 8 m. 268 d. Gintautas Paulauskas (nuo 2011-03-30 iki ...)
7. UAB Kėdainių vandenys 1 277 d. Rimgaudas Praninskas (nuo 2019-03-21 iki ...)
8. UAB Kretingos vandenys 1 355 d. Tomas Jurgutis (nuo 2019-01-02 iki ...)
9. UAB Panevėžio gatvės 1 11 m. 324 d. Gintaras Petrauskas (nuo 2006-04-10 iki 2018-02-28)
10. UAB Plungės šilumos tinklai 1 19 m. 224 d. Petras Piekus (nuo 1998-09-18 iki 2018-04-30)
11. UAB Šakių šilumos tinklai 1 18 m. 24 d. Laimutis Kasparavičius (nuo 2000-10-13 iki 2018-11-07)
12. UAB Širvintų šiluma 1 4 m. 17 d. Raimondas Ragauskas (nuo 2015-06-03 iki 2019-06-20)
13. UAB Start Vilnius 1 12 m. 200 d. Simas Ramutis Petrikis (nuo 2002-12-07 iki 2015-06-25)
14. UAB Sūduvos vandenys 1 27 m. 89 d. Algis Kadišius (nuo 1991-04-03 iki 2018-07-01)
15. UAB Ukmergės šiluma 1 4 m. 321 d. Raimondas Ragauskas (nuo 2010-07-12 iki 2015-05-29)
16. Valstybės įmonė "Šiaulių regiono keliai" 1 22 m. 201 d. Piotras Bakanovas (nuo 1995-04-13 iki 2017-10-31)
17. Valstybės įmonė Biržų miškų urėdija 1 18 m. 338 d. ROMANAS GAUDIEŠIUS (nuo 1998-11-27 iki 2017-10-31)
18. Valstybės įmonė Jurbarko miškų urėdija 1 302 d. Edmundas Mačieža (nuo 2017-01-02 iki 2017-10-31)
19. Valstybės įmonė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija 1 3 m. 152 d. EUGENIJUS GENTVILAS (nuo 2009-06-16 iki 2012-11-15)
20. Valstybės įmonė Nemenčinės miškų urėdija 1 22 m. 347 d. Eligijus Ryškus (nuo 1994-11-18 iki 2017-10-31)
21. Valstybės įmonė Prienų miškų urėdija 1 17 m. 137 d. Robertas Judickas (nuo 2000-06-15 iki 2017-10-31)
22. Valstybės įmonė Rietavo miškų urėdija 1 236 d. Vaidotas Šliogeris (nuo 2016-04-01 iki 2016-11-23)
23. Valstybės įmonė Šilutės miškų urėdija 1 3 m. 227 d. VAIDAS BENDARAVIČIUS (nuo 2014-03-18 iki 2017-10-31)