Valstybės įmonė Utenos miškų urėdija

Valstybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

Stasys Kvedaras vadovavo nuo 1998-12-03 iki 2014-07-24.

Įmonės vadovu tapo būdamas 51 m. Pareigas nustojo eiti būdamas 66 m. Vadovavimo trukmė: 15 m. 7 mėn. ir 21 d.

Stasys Kvedaras nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 2002-2007 savivaldybių tarybų rinkimai: Tėvynės Sąjungos (Lietuvos konservatoriai) ir Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos koalicija
  2. 2007-2011 savivaldybių tarybų rinkimai: Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
  3. 2011-2015 savivaldybių tarybų rinkimai: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

VALENTINAS MERKYS vadovavo nuo 2014-08-09 iki 2015-04-07.

Vadovavimo trukmė: 0 m. 7 mėn. ir 29 d.

VALENTINAS MERKYS nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.

AURELIJA JOČIENĖ vadovavo nuo 2015-04-07 iki ...

2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

AURELIJA JOČIENĖ nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 rinkimuose nedalyvavo.