Juozas Jaruševičius

Nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31 vadovavo šioms įmonėms

Valstybės įmonė Jonavos miškų urėdija vadovavo nuo 2013-07-13 iki 2013-09-24.

Valstybės valdoma įmonė. Įmonės vadovu tapo būdamas 63 m. Pareigas nustojo eiti būdamas 63 m. Vadovavimo trukmė: 0 m. 2 mėn. ir 11 d.

Iki 2017-12-31 dalyvavo šiuose rinkimuose

Darbo partija 2004-2008 Seimo rinkimai

2004-10-24 tapo Europos parlamento arba LR Seimo nariu.