Valstybės įmonė Jonavos miškų urėdija

Valstybės valdoma įmonė.

Įmonės vadovai nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31

Vytautas Daukševičius vadovavo nuo 1999-01-04 iki 2013-07-12.

Įmonės vadovu tapo būdamas 54 m. Pareigas nustojo eiti būdamas 68 m. Vadovavimo trukmė: 14 m. 6 mėn. ir 8 d.

Vytautas Daukševičius nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 1995-1997 savivaldybių tarybų rinkimai: Respublikonų partija

Juozas Jaruševičius vadovavo nuo 2013-07-13 iki 2013-09-24.

Įmonės vadovu tapo būdamas 63 m. Pareigas nustojo eiti būdamas 63 m. Vadovavimo trukmė: 0 m. 2 mėn. ir 11 d.

Juozas Jaruševičius nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 1995-1997 savivaldybių tarybų rinkimai: Respublikonų partija
  2. 2004-2008 Seimo rinkimai: Darbo partija
  3. 2004-2008 Seimo rinkimai: Darbo partija - sėkmingai
  4. 2008-2012 Seimo rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  5. 2011-2015 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija
  6. 2015-2019 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija

Rolandas Skuja vadovavo nuo 2013-09-24 iki ...

Įmonės vadovu tapo būdamas 41 m. 2017-10-31 duomenimis, ėjo įmonės vadovo pareigas.

Rolandas Skuja nuo 1992-10-25 iki 2017-12-31 dalyvavio šiuose rinkimuose:

  1. 2015-2019 savivaldybių tarybų rinkimai: Lietuvos socialdemokratų partija