Vytautas Daukševičius

Nuo 2007-01-01 iki 2017-10-31 vadovavo šioms įmonėms

Valstybės įmonė Jonavos miškų urėdija vadovavo nuo 1999-01-04 iki 2013-07-12.

Valstybės valdoma įmonė. Įmonės vadovu tapo būdamas 54 m. Pareigas nustojo eiti būdamas 68 m. Vadovavimo trukmė: 14 m. 6 mėn. ir 8 d.

Iki 2017-12-31 dalyvavo šiuose rinkimuose